HAKKIMIZDA


Seçkin Soğutma olarak 1991 yılından bu yana sahip olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak müşterilerimize yerinde keşifler ve projelendirme çalışmaları yapmaktayız. İhtiyaçlara uygun son teknoloji ile çalışan entegre sistem projeleri tasarlayarak anahtar teslim hizmet sağlamaktayız. Müşteri memnuniyetini temel ilkemiz kabul ederek, proje öncesi ve sonrası eğitim ve danışmanlık hizmeti de vererek bu amacını en üst kalite ile yerine getirmekteyiz. En iyi hizmeti sunabilmek için müşterileri ile işbirliği yaparak, gerekli olan sistemlerin enerji tasarrufunu da sağlayacak şekilde üretilmesi için en uygun projeleri hazırlamaktayız. Hazırladığımız bu projelerdeki soğuk hava depoları, soğutma sistemleri, soğutucu reyon ve ekipmanlarının en son teknolojiye sahip olmalarına önem vermekteyiz.

MİSYONUMUZ

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm önerilerini sunan, yaygın servis ağı ile geniş ”ürün ve hizmet yelpazesini sektörün her kesimine en hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak, dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden ‘üstün tutan ve faaliyette bulunduğumuz her alanda kaliteli yükselten bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Türkiye’ de ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada ve müşteri odaklı çalışan, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, bizi biz yapan etik değerlerimizle oluşturduğumuz sağlam zemini her zaman koruyarak şirketimizi büyütmeye devam etmektedir.

ŞUBELERİMİZ
İNSAN KAYNAKLARI

BAŞVURU FORMU